مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ تعداد بازدید: ۳۸۹
print

اعلام قدس به‌عنوان مرکز رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی عواقب خطرناکی برای استکبار دارد

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت:اقدام نژادپرستانه ونابخردانه رییس‌جمهور مستبدآمریکا مبنی برخراسان شمالی، حجت‌الاسلام علی خادمی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی، با اشاره به اقدامات اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی برای انتخاب بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت این رژیم غاصب، اظهار کرد: فلسطین مسأله اصلی جهان اسلام بوده و آرمان فلسطین هیچ‌گاه فراموش نمی‌شود.

وی افزود: با وجود این متأسفانه کشورهای دست‌نشانده غربی در منطقه همچون عربستان در فکر به چالش کشیدن آن و پیشبرد اهداف اسرائیل و آمریکا در منطقه هستند.

حجت‌الاسلام خادمی تصریح کرد: درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران و شجاعت سید حسن نصرالله رهبر حزب‌الله لبنان و سرداران رشیدی همچون قاسم سلیمانی و ایثار و شجاعت شهدای مدافع حرم سبب شد توطئه تکفیری صهیونیستی در منطقه دچار شکست بشود؛ اما اکنون به طرق دیگر استکبار جهانی در پی اهداف شوم خود است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی همواره در فکر ایجاد شکاف در میان مسلمانان بوده و مسائل سطحی را بزرگ نشان می‌دهد؛ اما ما وظیفه داریم با توجه به اشتراکات مذهبی، بازیچه دست بیگانگان نشویم.

وی با محکوم کردن اقدام آمریکا در به رسمیت شناختن بیت‌المقدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، اظهار کرد: اقدام نژادپرستانه و نابخردانه رئیس‌جمهور مستبد آمریکا مبنی بر اعلام قدس به‌عنوان مرکز رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی عواقب خطرناکی برای استکبار دارد.

حجت‌الاسلام خادمی اضافه کرد: کشورهای اسلامی همه باید نسبت به اقدام رئیس‌جمهور مستبد آمریکا واکنش داشته باشند و اجازه ندهند دنیای استکبار هر تصمیمی را که دوست دارد عملی کند.

وی آمریکا را شیطان بزرگ و دشمن شماره یک بشریت و عامل اصلی ناامنی و جنگ در منطقه و جهان دانست و گفت: مسلمانان باید مراتب نفرت و خشم قلبی خود از این ددمنشی و سیاست‌های خصمانه آمریکا به‌ویژه از تصمیم ابلهانه ترامپ در انتقال سفارت خود به بیت‌المقدس و رسمیت شناختن قدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را اعلام کنند.

 


کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک