عمامه دارانی از جنس مردم
۱۴۰۲/۰۳/۰۸ تعداد بازدید: ۱۵۱
print

حضور پر رنگ طلاب و روحانیون در کمک رسانی و هم دردی با مردم آسیب دیده از سیل روستای استاد شهرستان فاروج، چهره واقعی این قشر را به دنیا مخابره کرد.

عمامه دارانی از جنس مردم

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، براثر بارش‌های چند روز گذشته و با جاری شدن سیل در منطقه شاه جهان شهرستان فاروج شاهد اتفاقات ناگواری ازجمله فوت دو نفر و تخریب اموال مردم بوده‌ایم.

 

گزارش‌ها و تصاویر حکایت از آن دارد که از همان دقایق و ساعات اولیه نیروهای امدادرسان و گروه‌های جهادی خودشان را به روستا رساندند،و این طلبه‌ها و روحانیون با عمامه‌های سفید و سیاه بودند که بیشتر از هر چیز به چشم می‌خوردند.

همان‌هایی که چندی پیش افرادی غافل که گول رسانه‌های غربی را خورده بودند به خود جرات دادند تا عمامه‌ها را ازسرشان بپرانند و تعدادی هم بدون گناه شهید شده بودند.اما این قشر خدمتگزار ، دور از بغض و کینه، بازهم به میدان آمدند و باهمتی جهادی سعی دارند تا از دردها و آلامِ مردم گرفتار بکاهند.

لازم به ذکر است در این میان، مدیر اداره تبلیغات اسلامی فاروج به همراه مدیر حوزه علمیه این شهرستان به‌دوراز آیین‌ها و رسومات اداری، مثل بقیه روحانیون دست‌به‌کار شده بود. طلاب و روحانیونِ پای‌کار، اینجا هم بیل در دست گرفته و خدمت می‌کنند و هم با ابراز همدردی و دلداری،می خواهندبرای دردهای مردم داغدار و گرفتار روستا مرهمی باشند.  

نظرات

 نام:
 *نظر:

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک