همایش «مرتبه نخست» برگزار می شود
۱۴۰۳/۰۴/۰۱ تعداد بازدید: ۳۶
print

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از برگزاری همایش مرتبه نخست با رویکرد مقاومت در خراسان شمالی خبر داد.

همایش «مرتبه نخست» برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت الاسلام حمید رفیعی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی اظهار داشت: همزمان با سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی و آغاز هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی، همایش «مرتبه نخست» با حضور طلاب، روحانیون، مبلغین و مبلغات، ائمه جمعه و جماعات استان خراسان شمالی برگزار می شود.

حجت‌الاسلام رفیعی هدف از این همایش را تبیین نقش روحانیت در تبیین محور مقاومت دانست و گفت: طلاب و روحانیون در این مراسم که با حضور قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی کشور برگزار می شود با راهکارهای تبیین محور مقاومت آشنا می شوند تا بتوانند در این راه استوارتر قدم بردارند و برای راهبری و تبیین  محور مقاومت در فضای جامعه برای رویارویی با برنامه های دشمنان در زمینه های مختلف آماده شوند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه روحانیت از علل وقوع انقلاب اسلامی بودند، اظهار داشت: تبیین ضرورت حضور روحانیت در صحنه و جایگاه روحانیت در ایجاد بیداری اسلامی در اقصی نقاط جهان از جمله نکات مهمی هستند که باید برای طلاب و روحانیون امروز مطرح شود و این مسأله می تواند به محور مقاومت در جامعه اسلامی کمک کند.
وی افزود: در همین راستا از حجت الاسلام و المسلمین روح الله حریزاوی، قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی کشور که دارای فعالیت چشمگیر در این حوزه هستند دعوت شده است تا در این همایش برای طلاب و روحانیون استان خراسان شمالی سخنرانی کنند.
حجت‌الاسلام رفیعی خاطرنشان کرد: این همایش بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری که در تبیین نقش تبلیغ در جامعه که فرمودند « تبلیغ در مرتبه اول است» نامگذاری شده است و به همت شورای تبلیغ استان خراسان شمالی و با حضور طلاب، روحانیون، مبلغین، مبلغات، ائمه جمعه و جماعت این استان، در روز یکشنبه سوم تیرماه جاری و در هفته تبلیغ و اطلاع رسانی دینی برگزار خواهد شد.

نظرات

 نام:
 *نظر:

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک