مشارکت در انتخابات، جرأت جسارت دشمنان به کشور را می‌گیرد
۱۴۰۳/۰۴/۱۲ تعداد بازدید: ۲۹
print

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: مشارکت در انتخابات، جرأت جسارت دشمنان به کشور را می‌گیرد و آن‌ها را ناامید می‌کند.

 مشارکت در انتخابات، جرأت جسارت دشمنان به کشور را می‌گیرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت الاسلام حمید رفیعی، مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی اظهار کرد: سبک و منش الهی در رشد و تعالی انسان‌ها بر تغییر انفسی آن‌هاست و خود انسان‌ها باید در این مسیر حرکت کنند. به همین منظور، خداوند ملزوماتی را از جمله قرآن کریم، پیامبران، ائمه اطهار و عقل را برای تمییز حق از باطل و رشد و تغییر انفسی انسان‌ها قرار داده است.
 
وی سنت و منش الهی را در این دانست که انسان با ملزوماتی که خداوند در اختیارش قرار داده است، مسیر درست را پیدا کند و افزود: پیامبر گرامی اسلام، زمانی که مامور به تبلیغ می‌شود ۱۴ سال تلاش می‌کند تا مردمش را آگاه کند و زمانی حکومت نبوی اتفاق می‌افتد که مردم پای کار پیامبر قرار می‌گیرند و حکومت شکل می‌گیرد.
 
حجت الاسلام رفیعی تاکید کرد: در جنگ‌های آن زمان پای کار بودن، آگاهی و اعتقاد مردم بسیار مهم بود و زمانی که در مسیر درست قرار داشتند، مانند جنگ بدر به پیروزی می‌رسیدند؛ اما مردم زمانی که نبوت و فرمایش پیامبر (ص) را رها می‌کردند، مانند جنگ احد به شکست می‌رسیدند.
 
این مدرس حوزه و دانشگاه بیان کرد: تعریف حق توسط خداوند بوده، اما قدرت انتخاب، اختیار و تشخیص حق در طول تاریخ با مردم بوده است.
 
وی اظهار کرد: در جمهوری اسلامی ایران مردم در تمام عرصه‌ها سکان‌دار و میدان‌دار هستند، از جمله انتخاب مهمترین شخصیت اجرایی ایران اسلامی یعنی رئیس جمهوری.
 
به گفته وی، فارغ از هر نگاه سیاسی، حزبی و جناحی اگر برای اهداف و آرمان‌های نظام حضور و مشارکت داشته باشیم، رشد، تعالی، ایستادگی و مقاومت اسلام و حاکمیت را در مقابل استکبار خواهیم داشت. در غیر این صورت، سبب دشمن شاد شدن، جسارت، جنایت و تعرض دشمن به داشته‌ها، دارایی‌ها و سرمایه‌های ایران اسلامی می‌شود.
 
وی ادامه داد: در گذشته نه‌چندان دور و در حکمرانی شاهنشاهی و پادشاهی شاهد بودیم که تعرض، جنایت، جسارت دشمن به دارایی‌ها و داشته‌هایی اعم از ناموس و جوان و سرمایه‌ها وجود داشت؛ اما با پیروزی انقلاب، دشمن هشت سال خواست به میهن‌مان تعرض کند، اما مردم نگذاشتند یک وجب خاک تصرف شود.
 
حجت الاسلام حمید رفیعی گفت: ایستادگی ما در مقابل دشمنان، آورده مشارکت حداکثری است که امیدواریم ۱۵ تیر ماه شاهد افزایش مشارکت و هم‌افزایی مردم ایران دوست باشیم و در دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، رئیس جمهور منتخب را انتخاب کنیم.
 
نظرات

 نام:
 *نظر:

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک