مسئول قرارگاه عمار دشمن نمی تواند عهد و پیمان ملت ایران با شهدا را بشکند
۱۴۰۲/۰۸/۲۷ تعداد بازدید: ۲۰
print

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب گفت: دشمن بیش از چهار دهه است که در فتنه گری‌ها و آشوب طلبی‌های خود در برابر فرهنگ جهاد و شهادت دست تسلیم بالا می‌برد و نمی‌تواند عهد و پیمان ملت ایران را با شهدا بشکند.

مسئول قرارگاه عمار دشمن نمی تواند عهد و پیمان ملت ایران با شهدا را بشکند
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت الاسلام مهدی طائب در یادواره شهدای اغتشاشات شهرستان شیروان اظهار کرد: دشمن با همه توانش در پی این است بین اقشار مختلف فاصله بیاندازد و نسل جوان را از ما جدا کند که راه مقابله با آن تقویت ارتباط با جامعه بویژه جوانان است.
 وی خاطرنشان کرد: حضور در مزار شهدا برای همه ما یادآوری است که راه این عزیزان را فراموش نکنیم و قدم در راهی بگذاریم که آنها گذاشته بودند، شهدا مسیری را برای ما آماده عبور و گذر از سختی‌ها و دشواری‌ها کردند که سرخط آن عزت و شکوه دائمی است.
حجت الاسلام طائب عنوان کرد: ما باید قدر چنین محافلی را که برگرفته از یاد، نام و خاطره شهداست ارج بنهیم و بر تداوم راه آنها با عظمت تمام بیندیشیم.
 این فعال پژوهش و دفاع از انقلاب اسلامی با اشاره به فرمایشات امام راحل مبنی بر اینکه شهدا مظهر قدرت ایران هستند بیان کرد: همین شهدا موجب ترس دشمنان بوده و اگر همه ارتش‌های دنیا جمع شوند، نمی‌توانند علیه ما کاری کنند، این شهدا هستند که مسیر صحیح را نشان ما می‌دهند و باید این مسیر را در عمل استمرار دهیم و در این راه نباید خسته شویم.

 

نظرات

 نام:
 *نظر:

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک