طرح ملی قرآنی «مستورا» در خراسان شمالی اجرا می‌شود
۱۴۰۲/۰۸/۲۰ تعداد بازدید: ۲۰۰
print

رئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از آغاز اجرای طرح ملی حفظ موضوعی آیات قرآن کریم «مستورا» همزمان با سراسر کشور در استان خبر داد.

 طرح ملی قرآنی «مستورا» در خراسان شمالی اجرا می‌شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، سید ناصر حسینی، رئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی اظهار کرد: طرح حفظ موضوعی قرآن کریم یکی از شاخص‌ها و برنامه‌های ابلاغی سازمان دارالقرآن الکریم است که امسال به عنوان یکی از اولویت‌های کاری ابلاغ شده است و اجرا می شود.
وی افزود: طرح حفظ موضوعی قرآن کریم «مستورا» با هدف گفتمان‌سازی و حفظ موضوعی قرآن کریم در دستور کار قرار گرفته است.
رئیس اداره برنامه‌ریزی امور قرآنی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با اشاره به اینکه این طرح قرآنی با مشارکت و همکاری هیئت بانوان اندیشه‌ورز قرآنی استان خراسان شمالی اجرا خواهد شد، بیان کرد: در راستای اجرای این طرح ۱۲ آیه موضوعی قرآن کریم انتخاب شده و در قالب یک کتابچه چاپ شده است که در اختیار شرکت‌کنندگان طرح قرار می‌گیرد.
وی افزود: در این طرح حفظ موضوعی قرآن که منبع آموزشی آن کتاب مستورا بوده است، ۱۲ آیه کاربردی با مقتضیات روز جامعه را داوطلبان حفظ خواهند کرد و در پایان دوره در صورت کسب امتیاز لازم گواهی‌نامه به شرکت‌کنندگان اعطا خواهد شد.
سید ناصر حسینی تصریح کرد: این طرح فرصتی برای ارزیابی هیئت‌های اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان و شهرستان‌ها است تا بتوانیم میزان استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های شهرستان‌ها را ارزیابی کنیم. 
وی در پایان گفت: شرایط ثبت‌نام در این طرح متعاقباَ اعلام خواهد شد.
 
نظرات

 نام:
 *نظر:

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک