رییس قرارگاه عمار مقاومت مردم غزه زمینه‌ساز ظهور امام زمام(عج) است
۱۴۰۲/۰۸/۲۷ تعداد بازدید: ۱۷
print

رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار گفت: مقاومت مردم غزه و فلسطین در برابر حملات رژیم صهیونیستی زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) و پیروزهای آخر زمان است.

رییس قرارگاه عمار مقاومت مردم غزه زمینه‌ساز ظهور امام زمام(عج) است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی طائب روز جمعه در یادواره شهدای وطن در بجنورد با اشاره به مقاومت مردم فلسطین در برابر حملات رژیم کودک کش اسرائیل اظهار کرد: مردم غزه به وعده های خداوند برای پیروزی متصل هستند.
 
وی تصریح کرد: اگر چه رژیم صهیونیستی سبب درد و رنج مردم غزه شده است اما شاهد هستیم که خود از این حملات دچار ناآرامی و درد است.
 
رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار افزود: خداوند می فرماید که در درگیری ها، نباید سست شویم، اگر در مشکلات دچار درد می شویم، دشمن هم از عمل خود در رنج و درد قرار می گیرد، خداوند بشارت داده صبوری و تقوا پیشه کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه ایران اسلامی در چهار دهه گذشته همواره با دشمنی آمریکا روبه رو است گفت: تحریم ها و گرانی ها از سختی های مسیر راه ما است اما به فرموده خداوند متعال؛ ملت ما برای عبور از مشکلات صبور هستند.
 
حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائب تاکید کرد: آمریکا اکنون دیگر آمریکای چهار دهه پیش نیست، ایالات متحده در عراق به چه کنم افتاده است.
 
وی به حملات عراق به پایگاه های نظامی ایالات متحده در عراق اشاره کرد و افزود: پایگاه های آمریکا در عراق مورد حمله قرار می گیرد اما آمریکا صدایش درنمی آید.
 
رییس شورای قرارگاه راهبردی عمار تصریح کرد: آمریکا نه راه پس دارد و نه راه پیش، این نشان از اتصال مسلمانان به وعده خداوند برای پیروزی است.
 
یادواره شهدای وطن با حضور مردم شهیدپرور خراسان شمالی در امامزاده سید عباس(ع) بجنورد برگزار شد.
نظرات

 نام:
 *نظر:

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک