تحقیقات و پژوهش های علمی ضامن توسعه پایدار است
۱۴۰۲/۰۸/۰۴ تعداد بازدید: ۶۱
print

مسئول اداره تبلیغات اسلامی اسفراین گفت: تحقیقات و پژوهش های علمی، محور پیشرفت و ضامن امنیت پایدار است.

تحقیقات و پژوهش های علمی ضامن توسعه پایدار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت الاسلام عباس نوری، مسئول  اداره تبلیغات اسلامی اسفراین در دیدار با دکتر رحمان علیزاده، مسئول انتشارات عصر جوان اظهار کرد: نوع و سطح فعالیت‌های پژوهشی یکی از شاخص‌های اصلی توسعه و پیشرفت است.

 وی خاطرنشان کرد: موفقیت در تمام فعالیت‌ها اعم از فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و پیشرفت در صنایع، کشاورزی، خدمات و... به گونه‌ای به گسترش فعالیت‌های پژوهشی وابسته است.

 مسئول  اداره تبلیغات اسلامی اسفراین افزود: پژوهش های علمی مهمترین محور و ضامن پیشرفت و توسعه پایدار در هر کشور به شمار می‌آید  به طوری که اگر پژوهشی صورت نگیرد، دانش بشری دچار سکون و رکود و انحطاط می شود.

 وی اظهار کرد: پویایی و نشاط در تمامی علوم مرهون تحقیقات و پژوهش محققان است و همه آنچه به عنوان پیشرفت علوم در دوره‌های گوناگون تاریخ می‌شناسیم، حاصل تلاش افرادی است که در کار خود رویکردی پژوهشی داشته‌اند و ذهن پرسشگرشان همواره محرکی برای فعالیت‌های پژوهشی آنان بوده است.

 حجت الاسلام نوری با اشاره به همکاری انتشارات عصر جوان با اداره تبلیغات اسلامی، افزود:  اداره تبلیغات اسلامی اسفراین آماده همکاری با طلاب، دانشجویان و دانش آموزانی است که بدنبال کار علمی و پژوهشی هستند.

 شایان ذکر است در این دیدار سه اثر چاپ شده حجت الاسلام نوری مورد بحث و گفتگو واقع شد.

Bottom of Form

 

نظرات

 نام:
 *نظر:

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک