راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پرشور و انقلابی مردم مانه و سملقان برگزار شد
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ تعداد بازدید: ۴۲
print

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی در راهپیمایی 22 بهمن گفت: امروزه مردم به نظام انقلاب امیدوار شده اند و انقلاب با معنویت، دل های مردم دنیا را به سوی خود سوق می دهد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن با حضور پرشور و انقلابی مردم مانه و سملقان برگزار شد

    به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت الاسلام و المسلمین علی خادمی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در جمع پُرشور و تماشایی مردم مانه وسملقان در راهپیمایی 22 بهمن، با بیان این که در مسیر انقلاب اسلامی ایران، آفت های داخلی و خارجی وجود دارد، اظهار کرد: انقلاب نباید دچار آفت شود، آفت هایی همچون تبعیض، فساد اقتصادی، بی عدالتی و تشدید مشکلات معیشتی از جمله آفت هاست.

 

  وی در ادامه افزود: برخی با سوء استفاده و تضییع بیت المال، انقلاب و مردم همانند زالو تغذیه می کنند که این آفت انقلاب است.

  وی تصریح کرد: در حالیکه مسئولان و مردم باید هوشیار باشند و علما و روشنگران جامعه را آفت زدایی و بصیرت افزایی کنند.

   حجت الاسلام والمسلمین خادمی با بیان این که آرمان های پیامبران و اهل بیت (علیهم السلام) در نظام انقلاب اسلامی متجلی شده است، گفت: امروزه مردم به نظام انقلاب اسلامی امیدوار شده اند و انقلاب با معنویت، دل های مردم دنیا را به سوی خود سوق می دهد.

وی یادآور شد: برخی از داخلی ها و خارجی ها با زیاده خواهی و زیاده خوری از انقلاب سوء بهره می برند که می بایستی دست و پای آن ها را قطع نمود.

   مدیر کل تبلیغات اسلامی استان، نظام انقلاب اسلامی را ثمره اهدای خون جوانان وطن، بصیرت و ایستادگی مردم دانست و عنوان کرد: این عوامل و حضور همیشه در صحنه مردم دشمن را مایوس و با شکست مواجه کرده است.

وی با بیان این که مردم ایران از انقلاب اسلامی دل زدگی پیدا نکرده و نخواهند کرد، خاطر نشان کرد: ولیکن بی عدالتی، تبعیض، فساد و زیاده خوری ها مردم را بی تاب می کند.

  حجت الاسلام و المسلمین خادمی با بیان این که انقلاب اسلامی حامی و ناجی مستضعفان و دشمن نظام استکباری است، گفت: زیاده خواهان در واقع سربازان پیاده نظام سلطه جهانی و ژن های برتر، سبب دلزدگی مردم می شود.

وی تصریح کرد: نظام اسلامی، نظام عدالت، توجه به توده های میلیونی مردم، دلسوز و خواهان تعالی و هدایت جامعه به قله های سعادت مادی و معنوی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گفت: اکنون نباید به آفت های داخلی و خارجی اجازه ورود به نظام را داد و می بایست از نفوذ رخنه ها در فضای زندگی، توده ی مسئولان و جامعه جلوگیری کرد.

وی اضافه کرد: مانایی و پویایی انقلاب اسلامی، معجزه قرن 21 است و منتظران عالم، منتظر قائم آل محمد (عج) و موعود جهانی هستند.

نظرات

 نام:
 *نظر:

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک