بیانیه اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجنورد
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ تعداد بازدید: ۴۶
print

اداره تبلیغات اسلامی بجنورد بمناسبت سی ونهمین سالگرد د دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با صدور بیانیه کانون مداحان،هیئت های مذهبی و سایر اقشار فرهنگی جهت شرکت در راه پیمایی 22 بهمن دعوت کرد

بیانیه اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجنورد

 والفجر و لیال عشر نصرمن ا... و فتح قریب

     دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی ، مقطع تابناک رهایی ملت مسلمان و قهرمان ایران از یوغ ستمشاهانی است که سالهای مدیدی آزادی این ملت را به بند کشیده و ضمن غارت سرمایه های اقتصادی کشور ، هویت اجتماعی و تاریخی این مرز و بوم را با همدستی بیگانگان مضمحل ساخته و به فراموشی سپرده بودند.

دهه فجر ، دهه ماندگار در تاریخ پرفراز و نشیب و ایام پایداری و بالندگی ملت بصیر و دین باورمان و روزهای اوج پیروزی انقلاب اسلامی است که در بهمن ۱۳۵۷ با ایثارخون شهدا و مجاهدتهای کم نظیر آحاد مردم نجیب ما شکل گرفته است

همگان شاهدیم که اینک به یمن آن صبر و استقامت و مبارزات حق طلبانه و پیروی از رهنمودهای عزتمند وحکیمانه بزرگ معمارانقلاب امام خمینی(ره)ومقام عظمای ولایت حضرت آیت ا... خامنه ای در سالهای پرتلاطم قبل و بعد از پیروزی، صاحب اقتدار و عزت عظیمی شده ایم که مستکبران شرق و غرب عالم بالاخص آمریکای جهانخوار را به وحشت انداخته و چراغ راه مستضعفان ومسلمانان جهان گشته است. 

راهپیمایی 22بهمن،مهم ترین شاخص برای سنجش میزان وفاداری ملت ایران به آرمان های انقلاب اسلامی است. بر همین اساس تمامی رسانه های خبری جهان ،تمامی تحلیل گران مسائل انقلاب و ایران در جهان و تمامی دوستان و دشمنان این انقلاب بزرگ الهی در جهان، به راهپیمایی 22بهمن ملت ایران چشم دوخته اند. بدون تردید ملت ایران در 22بهمن سال 1396و با گذشت 39سال از زمان پیروزی انقلاب اسلامی،بار دیگر با خلق حماسه ای بزرگ در تمامی شهر های کشور،وفاداری عمیق و پیوند ناگسستنی خود با آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.

لذا کارکنان اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بجنورد ، همراه با امت عزیز و سرافراز ایران اسلامی، با شرکت در این راهپیمایی وفاداری خود به آرمان امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب و شهیدان والامقام و امت مظلوم مسلمان اعلام نموده و حرّیّت و صلابت خود را در استمرار این نهضت عظیم به رخ جهانیان خواهیم کشید.

نظرات

 نام:
 *نظر:

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک