برگزاری سه گفتمان با موضوع بیداری و مقاومت اسلامی در بجنورد
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ تعداد بازدید: ۵۶
print

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بجنورد گفت: علمای شیعه و اهل سنت کشور لبنان به عنوان سخنرانان ویژه در این گفتمان ها بودند

برگزاری سه گفتمان با موضوع بیداری و مقاومت اسلامی در بجنورد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی،حجت الاسلام ناصر هدایتی افزود:انقلاب اسلامی به عنوان بزرگترین انقلاب مردمی و الهی قرن،یکی از نمونه های موفق مردم سالاری دینی در جوامع بشری بوده که به عنوان الگویی برتر در حوزه عدالت خواهی،بین جوامع مسلمان معرفی شده و زمینه ساز حرکت های عظیم مردمی در کشور های مختلف بوده است،از این رو تبادل تجربیات و بیان دستاوردهای اینگونه انقلاب ها در جامعه سبب بصیرت افزایی در حوزه فرهنگ والای اسلامی خواهد شد.

وی بیان داشت:حضور علمای لبنانی در مرکز استان زمینه برگزاری گفتمان های مختلف فرهنگی و دینی را برای اهل سنت و تشیع مرکز استان فراهم کرد تا با تبادل نظر در مباحث علمی و فقهی زمینه های لازم جهت ارتقای دانش علمای دین،طلاب حوزه های علمیه و اقشار مختلف مردم مرکز استان فراهم شود.

وی اظهارداشت:سه گفتمان و برنامه فرهنگی ویژه در مرکز استان برگزار شد که علمای شیعه و اهل سنت کشور لبنان از سخنرانان ویژه آن بودند و به لطف خداوند با استقبال علمای اهل سنت و تشیع ، طلاب حوزه های علمیه  و مردم مرکز استان روبرو بود.

وی با اشاره به دستاوردهای فرهنگی سفر هیئت لبنانی به مرکز استان،بر استفاده بیشتر از این فرصت ها و تبادل نظر میان علمای اهل سنت و تشیع تاکید کرد.

 

نظرات

 نام:
 *نظر:

کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک