راهپیمایی یوم الله 22 بهمن
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ تعداد بازدید: ۱۰۶
print

بیانیه اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دعوت از اقشار مختلف مردم برای شرکت در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن

راهپیمایی یوم الله 22 بهمن

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی ، پیروزی انقلاب اسلامی به‌عنوان یکی از افتخارات و سند عزتمندی و شجاعت ملت بزرگ این سرزمین با یکپارچگی و وحدت کلمه، حقیقت‌خواهی و ظلم‌ستیزی به دست آمد و امروز سرمشق و الگویی بی‌بدیل برای ملت‌های آزادی‌خواه شده است.
این نهضت شکوهمند و الهی که زمینه‌ساز بیداری و آزادی‌خواهی ملت‌های مظلوم و تحت ستم استکبار جهانی به سرکردگی امریکای ستمگر را فراهم نموده است امروز در مسیر عزت و اقتدار و به‌سرعت وصف‌ناشدنی به تحقق سمت اهداف و آرمان‌های حیات‌بخش خود به‌پیش می‌رود و شعله‌های امیدواری را در دل ستمدیدگان جهان همواره روشن نگه‌داشته است.
بی‌تردید انقلاب اسلامی ایران برای رسیدن به این پیروزی، آزمایش‌های سخت و مراحل دشواری را گذرانده است و امروز حفظ و نگهداری و استمرار آن به‌مراتب مشکل‌تر بوده و نیاز به شناخت، هوشیاری، مقاومت و تلاش و همت بیشتری دارد.
و اینک در چهلمین سالگرد پیروزی این نهضت الهی و شجره ریشه‌دار که به زعامت پیامبرگونه بنیان‌گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، جان‌فشانی فرزندان برومند میهن اسلامی و پرچم‌داری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) پیش‌قراول مبارزه با نظام سلطه محسوب می‌شود می‌طلبد تا اقشار مختلف جامعه امروز و به‌ویژه جوانان و نوجوانان آینده‌ساز مملکت در جهت نیل به اهداف و آرمان‌های ارزشمند آن کوشا بوده و تا اتصال به حکومت جهانی حضرت ولیعصر (عج) با تمام توان و اقتدار صیانت از نظام اسلامی را سرلوحه کار خود قرار دهند.
راهپیمایی 22بهمن،مهم ترین شاخص برای سنجش میزان وفاداری ملت ایران به آرمان های انقلاب اسلامی است. بر همین اساس تمامی رسانه های خبری جهان ،تمامی تحلیل گران مسائل انقلاب و ایران در جهان و تمامی دوستان و دشمنان این انقلاب بزرگ الهی در جهان، به راهپیمایی 22بهمن ملت ایران چشم دوخته اند. بدون تردید ملت ایران در 22بهمن سال 1396و با گذشت 39سال از زمان پیروزی انقلاب اسلامی،بار دیگر با خلق حماسه ای بزرگ در تمامی شهر های کشور،وفاداری عمیق و پیوند ناگسستنی خود با آرمان های انقلاب اسلامی را به نمایش خواهند گذاشت.
روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی از عموم مردم بصیر ولایت مدار استان دعوت می نماید تا با شرکت فعال و پرشور در جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی وراهپیمایی با شکوه یوم الله 22 بهمن افتخار دیگر در کارنامه درخشان خود ثبت کنند.


کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک