دیدار مدیرکل و جمعی از کارکنان اداره کل با نماینده محترم ولی فقیه در استان
۱۳۹۷/۰۱/۲۳ تعداد بازدید: ۵۵
print

دیدار مدیرکل و جمعی از کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد.

دیدار مدیرکل و جمعی از کارکنان اداره کل با نماینده محترم ولی فقیه در استان

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، حجت‌الاسلام علی خادمی در دیدار با نماینده محترم ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد، ضمن تبریک سال نو و عید مبعث به تصریح برنامه های انجام شده سازمان پرداخت.

وی افزود: بر اساس بررسی های به عمل آمده، در پی رفع نواقص سال 96 خواهیم بود. سازمان در حوزه عمرانی درخواست جدیدی ندارد، بحمدالله تمام شهرستان ها مجتمع فرهنگی احداث شده و فقط شهرستان بجنورد باقی مانده است که البته کارهای اولیه آن انجام شده و بودجه آن اختصاص داده شده و به محض واریز از سوی دولت عملیات اجرای آن شروع خواهد شد.

خادمی اظهار کرد: خانه عالم در بسیاری از روستاها احداث شده و در بسیاری از آن ها روحانی مستقر است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در خصوص مراسم معنوی اعتکاف گفت: اعتکاف امسال قرین با نوروز بود، جلسات زیادی برای برنامه ریزی اعتکاف انجام شد و همچنین از آیت الله حسینی خراسانی عضو مجلس خبرگان رهبری و حجت‌الاسلام سجادی جهت سخنرانی در جمع معتکفین دعوت به عمل آمد.
مدیرکل در خصوص شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری اعلام شد گفت: بنابراین است که در ریز و درشت برنامه های سازمان گنجانده شود و فرهنگ سازی لازم در این مورد انجام خواهد شد.

در ادامه آیت‌الله ابوالقاسم یعقوبی، نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد، اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سخنان آغازین خود در ابتدای سال 1397 به دو نکته اساسی یعنی حمایت از کالای ایرانی و توجه به جوانان مستعد و انقلابی اشاره داشتند.
امام‌جمعه بجنورد افزود: مردم و مسئولان در راستای حمایت از کالای ایرانی باید تلاش کنند اما نباید توجه به جوانان که از خواسته‌های رهبری است، تحت‌الشعاع این موضوع قرار بگیرد.
آیت‌الله یعقوبی با اشاره به نقش مهم جوانان در تمام حوزه‌ها، گفت: رهبر معظم انقلاب در سخنان خود آماری از جوانان مستعد و پابه‌رکاب برای خدمت را اعلام نمودند و فرمودند باید کشور را جوانانه مدیریت کرد.
وی خاطرنشان کرد: مدیریت جوانانه و استفاده از استعداد جوانان متعهد به‌نظام و انقلاب، باید ملاک عمل همه مسئولان قرار گیرد.
رئیس شورای فرهنگ عمومی خراسان شمالی با اشاره به این‌که استفاده از کالای ایرانی کشور را ازنظر اقتصادی و اشتغال بیمه خواهد کرد، افزود: مبلغان دینی درزمینهٔ تبلیغ شعار سال که حمایت از کالای ایرانی است در منابر و سخنرانی‌هایشان تلاش کنند و مردم را با فواید استفاده از تولیدات داخلی آشنا کنند.
وی افزود: در اسلام اقتصاد و اعتقاد به یکدیگر گره‌خورده است و لازم است تولدی کنندگان درزمینهٔ تولید به مبانی اعتقادی و دینی رجوع کنند و ساخت کالای مرغوب باوجدان کاری و اعتقادی وارد عمل شوند.
استاد درس خارج فقه حوزه‌های علمیه خراسان شمالی تأکید کرد: در منابع دینی و عرفی همواره تأکید شده است «کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند» و تولیدکنندگان باید بر استحکام و مرغوبیت کالاها بیفزایند تا مشتریان به سمت خرید آن‌ها میل و رغبت بیشتری نشان دهند.
وی افزود: باید تبلیغ و فرهنگ‌سازی شود تا سؤال مشتریان مبنی بر اینکه این جنس خارجی است یا ایرانی، از ذهن مردم محو شود.


کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک