جشن میلاد با سعادت حضرت زهرا (س)
۱۳۹۶/۱۲/۱۹ تعداد بازدید: ۵۷
print

جشن میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) ویژه کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی برگزار شد.

جشن میلاد با سعادت حضرت زهرا (س)

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی، مراسم جشن میلاد با سعادت دخت نبی مکرم اسلام، حضرت فاطمه زهرا (س) ویژه کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی برگزار شد.

حجت‌الاسلام بابامحمد ایزانلو، معاون فرهنگی استان، در جمع کارکنان اداره کل ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت زهرا (س) در خصوص اهمیت نماز اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) از پدر گرامی خویش می پرسد: چه بلا و مصیبتی است برای زنان و مردانی که نماز را سبک می شمارند ؟ حضرت فرمود: هر کس نماز را سبک بشمارد دچار پانزده بلا می‌شود: شش بلا در دنیا و سه بلا هنگام مرگ و سه بلا در قبر و سه بلا و عقوبت هنگامی که از قبر بیرون می آید؛ اما انچه که در دنیا به آن دچار می‌شود: 
پس اول آن که خداوند برکت از عمر او برمی دارد و برکت از رزق او دور می‌کند و خداوند عزوجل سیمای صالحان را از چهره اش می برد و هر عملی که انجام می دهد، اجری نمی یابد و دعایش به آسمان نمی رود و ششم آن که از دعای صالحان بهره ای نخواهد داشت. 
و اما آنچه که به هنگام مرگ به آن دچار می‌شود:
پس اول آن که ذلیل می میرد و دوم این که گرسنه می میرد و سوم آن که تشنه می میرد، پس اگر از همه ی جوی های آب دنیا به او آب داده شود، عطش او رفع نمی شود. 
و آنچه که در قبر دچارش می‌شود:
پس اول این که خداوند در قبرش ملکی می گمارد که آزارش دهد و دوم این که قبرش بر او تنگ می‌گردد و سوم آن که در قبر او ظلمت و تاریکی حاکم می‌شود. 
و اما آنچه که در قیامت هنگام برخاستن از قبر به آن دچار می‌شود:
پس اول آن که ملکی بر او می گمارد که او را با صورت بر زمین بکشد، در حالی که خلایق به او نگاه می‌کنند و دوم آن که بسیار سخت کارش محاسبه می‌شود و سوم آن که خداوند به او نظر رحمت نمی کند و پاکش نمی نماید و او را عذابی بزرگ خواهد بود. » 
از آثار دیگر بی نمازی، شرک و بی دینی است.

شایان ذکر است در ادامه این مراسم آقای قدوسی مداح و ذاکر اهل بیت (ع) اشعاری زیبا در وصف و مدح حضرت صدیقه طاهره (س) خواندند و همچنین از بانوان شاغل در اداره کل با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر به عمل آمد.


کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک