تجلیل از دانش آموزان ممتاز مدرسه دخترانه علوم و معارف صدرا
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ تعداد بازدید: ۸۱
print

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی در جمع دانش آموزان مدرسه علوم و معارف صدرا اظهار کرد: فاطمه زهرا (س) در نزد مسلمانان برترین و والامقام ترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار است.

تجلیل از دانش آموزان ممتاز مدرسه دخترانه علوم و معارف صدرا

حجت‌الاسلام علی خادمی مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز مدرسه دخترانه علوم و معارف صدرا، ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: مشرکان و دشمنان پیامبر، ایشان را ابتر خواندند. به این جهت امیدوار بودند که دعوت رسول خدا ادامه نخواهد یافت؛ زیرا فرزند پسر ندارد که آن را ادامه دهد. رسول خدا را به کنایه و طعنه، ابتر می نامیدند. این سوره در جواب آن ها نازل شد و در قبال طعنه ای که آنان می زدند و ایشان را بدون دنباله می شمردند، آنان را بدون دنباله شمرد و اعلام کرد که به رسول خدا "کوثر" داده شده. تا این جا را اکثر بلکه همه مفسران سنی قبول دارند و همگی قبول دارند که "کوثر" خیر کثیر است که به رسول خدا داده شده است.

وی افزود: به فضل خداوند فرزندانی ماننده حضرت زینب (س) و امام حسین (ع) که نتنها برای مسلمانان جهان شناخته شده و قابل احترام است بلکه ادیان دیگر ماننده مسیحیان هم به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت ادای احترام می‌کنند.

در این مراسم از دانش آموزان ممتاز این مدرسه با اهدای لوح سپاس و هدیه تقدیر و تشکر به عمل آمد و سپس نماز جماعت به امامت حجت‌الاسلام خادمی مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی برگزار شد.


کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی می باشد.استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلا مانع است.
طراحی ، تولید و پیاده سازی پرتال : شرکت توسعه فناوری اطلاعات اینتک